دانشمندان علم ژنتیک با بی رحمی تمام موجودی ساخته اند که کاملاً درد را احساس


 

شرکت جن‌پتس ( ‪ ( genpets‬، اقدام به تولید انبوه حیوانات ژنتیکی کرده است که نمونه آنها در طبیعت وجود ندارد.

این موجود زنده در حالت خواب زمستانی در بسته‌بندی‌های مخصوص در فروشگاه‌های این شرکت عرضه می‌شود.

حیوان خانگی ساخته شده در شرکت جن‌پتس مانند دیگر حیوانات دچار درد و رنج می‌شود اما به گونه‌ای ساخته شده که هنگام درد، سر و صدای زیادی نمی‌کند.

عمر این حیوان یک تا سه سال است و پس از خروج از بسته بندی و برخاستن از خواب زمستانی به سرعت با انسان و کودکان انس می‌گیرد.

این شرکت اعلام کرده است که به زودی فروش انبوه محصول خود را در قفسه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نمایندگی‌های خود آغاز می‌کند و اکنون در حال ثبت و اهدای حق نمایندگی فروش است.

این شرکت با استفاده از دستاوردهای مهندسی ژنتیک، بااصلاح و دستکاری مولکول‌های دی‌ان‌آ (‪ (DNA‬که حاوی اطلاعات زیستی جانداران است اقدام به تولید انبوه و فروش پستانداران زنده کرده است.

بسته‌بندی‌ها دارای نشانگر ضربان قلب حیوان، چراغ ال‌ایی‌دی (‪ (LED‬که درجه تازگی حیوان را نشان می‌دهد و لوله ویژه تغذیه است.

شرکت سازنده این حیوانات اعلام کرده است که آنها مانند دیگر حیوانات، دارای عضله، استخوان و خون هستند و اگر قسمتی از بدن آنها بریده شود، خونریزی می‌کنند و در صورت عدم مراقبت جان خواهند باخت.

دی‌ان‌ای این حیوانات بر اساس فن‌آوری میکرواینجکشن تخم (‪Zygote Micro‬ ‪ (Injection‬ تهیه شده است. این فن‌آوری در سال ‪ ۱۹۹۷‬بوجود آمده است و در سال ‪ ۲۰۰۳‬ از آن برای تلفیق دی‌ان‌آی انسان و خرگوش با موفقیت استفاده شد.

اقدام شرکت جن‌پتس دغدغه فیلسوفان و حامیان حقوق انسان و حیوانات را بار دیگر گوشزد می‌کند و بیم زندگی در جهانی مانند “جزیره دکتر مونرو” را به ذهن متبادر می‌کند.

در جزیره دکتر مونرو که یک داستان تخیلی مربوط به چند دهه پیش است، حیواناتی زندگی می‌کنند که نیمی انسان و نیمی حیوان‌اند.

به نظر می‌رسد با عرضه انبوه این حیوانات خانگی، که برخی خصوصیات عروسک‌ها را نیز دارا هستند، نسلی از کودکان پرورش می‌یابند که تفکر متفاوتی در مورد حیات، سر منشا و ماهیت آن در ذهن خواهند داشت و به این ترتیب نگاه آنان به زندگی و فرهنگ زیستی آنان دگرگون خواهد شد.

یک موجود زنده که توسط دی ان ای هایی ترکیبی از حیوان و انسان و علم مهندسی بیو ایجاد و ساخته شده .

میدونم که تعجب کردید و هزار تا سوال براتون اینجا شد ،خوب تصمیم دارم به یک سری از سوالها که برای خودم هم اولش ایجاد شد و جوابش و با تحقیق گرفتم ، پاسخ بدم .

آیا جن پتس زنده است و نفس میکشد ؟
بله جن پتس زنده است و نفس میکشد ، عضله و خون دارد ولی با القاء خواب زمستانی به این حالت در پلاستیک قرار گرفته است . در عین حال در همین حالت هم کاملا زنده است و از سوراخهایی که بر روی پلاستیک قرار دارد تنفس میکند.

آیا جن پتس چشم هایش را باز میکند ؟
بله ! حدود بیست دقیقه بعد از اینکه بسته را باز کردید ، جن پتس کم کم بیدار میشود و زندگی خود را شروع میکند .

*آیا جن پتس احساسات دارد و چه نوع موجودی است ؟
بله ، جن پتس با تغییراتی که در دی ان ای آن ایجاد شده در هفت شخصیت یا کارکتر وارد بازار خواهد شد ، و شما میتوانید بنا به علاقه تان ، جن پتس باهوش، کم حرف ،شیطون ، مودب و یا اجتماعی را خریداری کنید.

*آیا جن پتس رشد میکند ؟ چند سال عمر میکند؟
جن پتس رشد کامل خود را داخل بسته انجام میدهد و میزان عمرش بسته به نوع آن از یک تا سه سال متفاوت است .

**توضیح اضافه :
این محصول در دو مدل یکی با طول عمر یک سال و دیگری با طول عمر سه سال و در هفت مدل پهلوان(قرمز) ماجراجو (نارنجی) شاد (زرد) آرام (سبز) متین (آبی) روحانی و رویایی(بنفش)ساخته شده‌است.

خوب بعد سوال و جواب ها ، جالبه براتون هم بگم که این کمپانی این محصول را تولید کرده تا جای عروسک و یا حیوانات خانگی را در منازل بگیرد و مشکلات حیوانات را نداشته باشد

همونطور که در این عکس مشاهده میکنید قسمت بالا سمت راست ، توسط یک سیستم ساده ضربان قلب جن پتس طی مدت زمانیکه در خواب زمستانی است را نشان میدهد و قسمت سمت چپ پایین چند تا چراغ وضعیت سلامتی این موجود عجیب را کنترل و نشان میدهد .

جن‌پتس :: Genpets
 


Gen= Genetic که همون علم ژنتیکه و Pet= حیوان اهلی و دست آموز خانگی

جن‌پتس :: Genpets

/ 10 نظر / 49 بازدید
جواد

خیلی زیبا بود ممنون[گل][گل]

تندر

در هر صورت نمیشه جلو پیشرفت و فن آوری رو گرفت.علم راه خودش را میرود و وضع کنندگان قوانین اخلاقی هم راه خودشان را.

اسرار

شما نیز به جمعیت حامیان اسرار گیتی بپیوندید اسرار گیتی وبلاگی بربای تمامی فصلهای زندگی شما از 5 تیر ماه با بمبارانی از مطالب گوناگون در وب جهانی طوفان تازه ای به راه خواهیم انداخت.

Sani jOon

vaaaaaaaaaaa!!yani Chi khoO!aZ nazZare mohit Zzisti fekoOnam eShkal daShte baShe! bayad beram peygiri kOnam:D ama khoOjgel va beSyar jaleb bOod bloget meSi hoOi khO!az ra joOn :*

Sani jOon

vaaaaaa! chena akhareE naZzaram hamchin Shod:d:d:))man manzoram On nabod=)) manzoram in bod ke: bloget kheily khojgel bod meSi hora jOn:*

میثم

سلام این اگه واقعی باشه خیلی ترسناکه!!! امدوارم یکی ی کاری بکنه و گرنه به زودی با لشگری بیگانه شبیه سازی شده روبرو هستیم.[تعجب]

سینا

be nazare man kareshoon kheily ham bad nist...age dar hamin had bashe khoobe...valli kolli mishe rajee behesh bahs kard...[چشمک]

Dr.Vet

سلام وبلاگ فوق العاده خوبی دارید مطالبتون خیلی خیلی برا من جذاب بود دستتون درد نکنه و خسته نباشید دوست داشتید خوشحال میشم یه سرم به من بزنید در پناه حق[دست][خداحافظ]

امین

یه شوخی اینترنتی بود مال چندین ماه پیش!!

سعید

لطفا برای جلو گیری از انتشار شایعه این مطلب رو اصلاح کنید. چون اگه تو خود سایت این شرکت!! هم یه سر بزنید می بینید که اونا این مطلب رو فقط برای بازار یابی نوشتند و از این موجود خبری نیست. یه مجسمه ساز فقط برای فروش بیشتر ساخته هاش همچین داستانی رو از خودش درآورده و تو صفحه اول سایت هم با آب و تاب تعریف کرده. اصل ماجرا رو اینجا بخونید. به صفحه اول هم یر بزنید تا دروغ کامل رو ببینید. http://www.genpets.com/about.php با تشکر